İnstagram İçin Hashtag Takip Etme Özelliği Geliyor

/ 20 Kasım 2017 / 833 / yorumsuz
İnstagram İçin Hashtag Takip Etme Özelliği Geliyor

İnstagram İçin Hashtag Takip Etme Özelliği Gelecek

Facebook bünyesinde yer almasına rağmen son dönemde yakaladığı başarılı çıkış ile bu sosyal medya uygulamasını nerede ise geride bırakmayı başaracak gibi görünen İnstagram yeniliklere doymuyor. İnstagram kullanıcılarının en çok şikâyetçi oldukları konuların başında yer alan açılan Hashtagleri takip edememe sorunu sonunda Hashtag takip etme özelliği ile tarihe karışacak gibi görünüyor.

Kullanıcılara Büyük Bir Kolaylık Sağlayacak

Twitter kullanan Pippa Akram isimli bir kişinin tesadüfen fark ederek paylaşımda bulunduğu yeni özellik İnstagram kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacak. Yeni özellik sayesinde artık İnstagram uygulamasını tercih eden kullanıcılar tıpkı diğer kullanıcıları takip edebildikleri gibi açılan hashtagleri de takip edebilecekler. Bu sayede eskiden o hashtag için atılan gönderileri arama yaparak bulma zahmetinden de kurtulmuş olacaklar.

Reklam Verenleri Memnun Edecek

İnstagram i için getirilen yeni özellikler arasında yer alan Hashtag takip etme özelliği başta reklam verenler olmak üzere çok sayıda kişiyi memnun edecek gibi görünüyor. Son yıllarda artık pek çok ünlü marka televizyon reklamları yerine sosyal medya reklamları kullanmayı tercih ederken İnstagram getirdiği bu yenilik sayesinde bu alanda reklam veren kişilerin dikkatini çekerek pastadan daha büyük bir pay almayı başaracak gibi görünüyor. İnstagram platformunun kullanım biçimini büyük oranda değiştirecek gibi görünen yenilik için gelen ilk yorumların olumlu olması ise dikkat çekiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.