Instagram işletme profili nedir? Ne işe yarar?

/ 3 Haziran 2019 / 1.031 / yorumsuz
Instagram işletme profili nedir? Ne işe yarar?

Tüm dünyanın kullanmış olduğu sosyal fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram’a gelen birçok güncelleme kafa karıştırabiliyor. Son gelen güncellemeler de ise “işletme profili” özelliğini getirildi. Peki nedir bu işletme profili özelliği? İşte detaylar…

Instagram işletme profili nedir?

Instagram işletme profili aslında çok karışık bir durum değildir. Sizler için buna hemen değinelim. İşletme profili genel anlamda, ürün tanımı ve satışı ile sosyal ağ üzerinde bir gelir sağlayan profillere uygun bir durumdur. Böyle hesaplar direk satıcılar ile daha hızlı bir iletişim içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

Bu hesaplar platformda çok daha fazla kişiye ulaşacaktır. Böylelikle iletişim hızı artacak ve daha fazla detaylı istatistik durumlarını göreceksinizdir. Sizleri kaç kişi takip ediyor, bugün profilinizi kaç kişi ziyaret etti gibi birçok bilgi paneli oluşacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.