İnstagram İşletme Profili Nedir?

/ 3 Şubat 2018 / 939 / yorumsuz
İnstagram İşletme Profili Nedir?

İnstagram İşletme Profili Nedir?

İnstgramın kurulum amacı kişilerin fotoğraf video ve sohbet edeceği bir sosyal iletişim aracıdır. İnstagram zamanla genişledi insanlar tarafından çok sevildi ve tutuldu. Milyonlarca resim ve video paylaşımları yapıldı. İnsanlar instagramı ticaret yapmakta da kullandı. Takı, ayakkabı elbise ve bu gibi eşyaların satışa çıkarttılar.

Bu durum da İnstagram kayıtsız kalmamış ve işletme profiline geç özelliğini son güncellemeyle kişilere sunmuştur. Bu özellik işletmesi olanlar ve işletme ürünlerini satışa sunabilmek için harika bir özellik diyebiliriz. Bu sayede instagram işletme profili üzerinden daha iyi temas kurulup iletişime girmeleri kolaylaşmıştır. Özellikleri ise bir profiliniz olur. Müşteri ile doğrudan temas için telefon numaranız ve e postanız yer alır.

İnstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir?

İnstagram kullananlar instgram işletme profili hesabına geçme durumu varsa bu yazı onlar için faydalı olacaktır. Şimdi kendinize şu soruyu soruyorsunuzdur, İnstagram işletme profiline nasıl geçilir? İşte cevabı burada. Öncelikle instgram profilinizi işletme hesabına geçirmek için Amerika IP’si kullanmalısınız. Türk IP’lerinden daha geçiş henüz sağlanamamıştır. Bu yüzden VPN gereklidir.

İnstagram mobil hesabınızdan çıkış yapın ve indirdiğiniz VPN uygulamasından herhangi bir Amerika lokasyonuna bağlanın. Sonrasın da instagramı açın işletme hesabına giriş yapın. Profilinize girip ayarlar menüsüne işletme hesabına geç yazan menüye girin. Mail , adres ve telefon numara bilgilerini doğrulayın ve ileri tuşuna basarak işlemleri tamamlayın.Şimdiden size kolay gelsin.

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler