Instagram işletme profiline geçiş yapma

/ 3 Haziran 2019 / 785 / yorumsuz
Instagram işletme profiline geçiş yapma

Instagram’da yer alan birçok özelliğin üstüne birde işletme hesabı profili geldi. Bu profil üzerinde ürün satışı yapan kullanıcılar mutlaka bu profile geçmesi gerekiyor.

Satıcılardan ürün almak isteyen kişilerin daha hızlı bir iletişim kurmasına olanak sağlayan bu özellik, profil kısmında iletişime geç butonu nu getiriyor. Buna ek olarak ise istatistik bilgileriniz görülmeye başlanacaktır.

İnstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir ?

Instagram’da kişiler en çok bu profile nasıl geçebileceklerini merak ediyor. İşletme profiline geçmek aslında çok basit bir işlemdir. Bunun için ayarlara girin ve işletme profiline geç butonuna dokunun. Bu butondan sonra gerekli ayarları yaparak, işletme profiline geçebilirsiniz.

İşletme profiline geçtikten sonra Instagram üzerinden birçok istatistik detayları görebileceksiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.