İnstagram Kendi Kendine Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür?

/ 15 Mayıs 2018 / 5.325 / yorumsuz
İnstagram Kendi Kendine Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür?

İnstagram Kendi Kendine Kapanma Sorunu Nasıl Çözülür?

Özellikle de ünlü isimlerin vazgeçilmezi olan ve bu sayede çok daha kısa sürede adını duyuran İnstagram yaşadığı sorunlarla mücadele etmeye devam ediyor. Kullanıcı sayısının artması ile beraber sistemde yaşanan sorunlar da artarken mobil kullanıcıları deyim yerindeyse canından bezdiren sorunların başında kendi kendine kapanma sorunu yer almaktadır. Peki, instagram kendi kendine kapanma sorunu nasıl çözülür?

İnstagram Kendi Kendine Kapanma Sorunu Çözümü

Uygulama sürekli olarak kendi kendine kapanıyor ve sizi dışarı atıyorsa ilk yapmanız gereken hemen uygulamanın son sürümünü kullanıp kullanmadığınızı denetlemektir. İnstagram hem yeni özellikleri devreye sokmak hem de yaşanan sorunları çözmek adına sürekli olarak güncellemeler yayımlarken bu güncellemelerin takip edilmesi çok önemlidir. Sizde bu tip bir sorun yaşıyorsanız ilk olarak güncellemeyi indirip indirmediğinizi kontrol edin. Bu sorundan müzdaripseniz aşağıdaki adımları deneyin;

  • İnstagram hesabınıza girdiğiniz cihazdaki en son İnstagram sürümünü kullanıp kullanmadığınızı inceleyin. Son sürümü kullanmıyorsanız son sürümü güncelleme yaparak indirin. Cihazınızın son sürümü desteklediğinden emin olun.
  • Sorun buna rağmen devam ediyorsa cihazınızın ön belleğini temizleyin. Ön belleğin dolu olması da sürekli olarak instagram hesabınızın kendi kendine kapanmasına neden olabilir.
  • Hala instagram hesabınız sizi sürekli dışarı atıyorsa bu durumda hesabınızı farklı bir cihazda açmaya çalışın. Hesabınız başka cihazlarda sorunsuz olarak çalışıyorsa cihazınızda bir sorun olması ihtimaline karşı cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler