Instagram kullanıcı adınızdan sıkıldınız mı ya da artık sizi yansıtmıyor mu?

/ 5 Aralık 2018 / 3.006 / yorumsuz
Instagram kullanıcı adınızdan sıkıldınız mı ya da artık sizi yansıtmıyor mu?

 

Instagram kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

 

Instagram hesabınız için ilk başta seçtiğiniz isim , o anda tam anlam ifade etmiş olabilir. Dünyada bir şeyler değiştikçe fikriniz ve hissiyatınız değişebilir, bu yüzden kullanıcı adınızı da değiştirmek istersiniz.

Instagram kullanıcı adımı değiştirirsem hesabı mı etkiler mi?

 

Değişen tek şey senin adın. Tüm takipçiler aynı kalıyor, yalnızca şimdi yeni başlığınız ile yayınlarda görüneceksiniz. Fotoğraf akışı olduğu gibi kalıyor ve takip ettiğiniz kişilerin hepsi hala orada olacak.

Eğer insanların sizi tanımasını istiyorsanız, o zaman aynı profil resmini tutmak iyi bir fikirdir ya da değişimin farkında olana kadar Bio’nuzdaki önceki kullanıcı adından söz edebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı nasıl değiştirirsiniz?

 

Kendinize yeni bir kullanıcı adı vermek çok kolay. Uygulamayı (iOS veya Android’de) açın ve sağ alt köşedeki kişinin baş ve omuzlarına benzeyen simgeye dokunun.

Bu, sizi tüm mesajların ve takipçilerin ayrıntılarını görüntüleyen hesap sayfanıza getirir. Sayfanın üstünde bir Profili Düzenle düğmesi var. Buna dokunun.

Artık tüm profil ayrıntılarını göreceksiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmek için, görüntülenmekte olan yeri tıklayın ve bu klavye başlatacak. Yapılması gereken tek şey yeni adı girmek, daha sonra güncellenmiş başlıktan memnun olduğunuzda, sağ üst köşedeki (Android) Bitti (iOS) veya Kene simgesi’ne dokunun. İşte bu kadar, instagram kimliğiniz yenilenecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.