Instagram Paylaşımları Hikayeye Ekleme

/ 3 Mart 2019 / 403 / yorumsuz
Instagram Paylaşımları Hikayeye Ekleme

Kullanıcıların en sevdiği uygulamalardan birisi olan Instagram, aynı zamanda yeni özellikleriyle de ilgililerin dikkatini topluyor. Son zamanlarda modasını koruyan hikâye özelliği sık olarak kullanılmaktadır. 24 saat geçerli olan hikaye özelliği sayesinde konum etiketi, anket, kimlerin izlediğini görebildiğiniz bir alandır. Normal Instagram paylaşımınızı aynı zamanda hikayeye de ekleyebilirsiniz.

Instagram paylaşım arşivine herhangi bir video veya fotoğraf eklemesinde bulunabilirsiniz. Eski gönderilerinizi yeniden paylaşarak ve altında bulunan tarih ile hatırlamış olursunuz. Bunun nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, aşağıda olan adımları takip edebilirsiniz.

 

Eski Gönderileri Hikayeye Ekleme İşlemi

instagram

Eski olan gönderilerinizi hikayede tekrar paylaşarak ya da eski gönderilerinizi DM üzerinden başka arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz. Hikayenize eklemek istediğiniz gönderinin alt kısmında bulunan beğeni yani kalp işareti, yorum yani balon sohbet işareti ve son olarak paylaşmak veya DM atmak için yan ok işareti o alanda bulunacaktır.

Eski gönderilerinizi herkesin değil de sadece arkadaşlarınızın görmesini istiyorsanız DM tercih edebilirsiniz. Diğer iki kısım da kimlere göndereceğiniz ya da yeni grup oluşturup paylaşımınızı yapabilirsiniz.

Alt tarafta bulunan hikayene gönderi ekle seçeneğine tıklayarak, hikayenize durum eklemesi yapmış olacaksınız. Aynı zamanda profilinize geçiş yaparak en üst kısımda bulunan saat işaretine tıklayarak hikaye arşivinizi görmüş olursunuz. Hikaye arşivinizde ne zaman hangi tarihte paylaşım olduğu çıkar ve eski gönderilerinizi tarihi ile atabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.