Instagram sadece “yakın arkadaş” listesi ile “hikayeler” paylaşacak!

/ 1 Aralık 2018 / 692 / yorumsuz
Instagram sadece “yakın arkadaş” listesi ile “hikayeler” paylaşacak!

 

Instagram yakın arkadaş listesinde hikaye paylaşımı

 
Instagram uygulamasının yan menüsünde “yakın arkadaşlar” listesini oluşturabilir. Eklenen arkadaşların listesini yalnızca hesap sahibi görüntüleyebilir.

Yeni bir “hikaye” oluştururken, kullanıcı bunu herkesle mi yoksa yalnızca listeden kişilerle mi paylaşacağına karar verebilir. Sınırlı bir çevreye yayılan yayınlar, profil fotoğrafının “Ana Hikayeler” bölümündeki yeşil çerçeve ile tanımlanabilir.

Share with Your Close Friends on Instagram Stories

Starting today, you can make a close friends list and share stories with just the people you've added. Learn more about this update here: https://instagram-press.com/blog/2018/11/30/share-with-your-close-friends-on-instagram-stories/

Instagram paylaştı: 29 Kasım 2018 Perşembe

Yakın arkadaş listesi oluşturma özelliği, iOS ve Android için instagram uygulamalarının tüm kullanıcıları tarafından kademeli olarak kullanılabilir hale gelecektir.

Daha önce, Instagram yeni bir kullanıcı profili tasarımını test etmeye başladı ve uygulamada harcanan zamanı sayan “etkinlikleriniz” özelliğini başlattı.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.