Instagram sorun bildir çalışmıyor 2019

/ 30 Mart 2019 / 915 / 1 Yorum
Instagram sorun bildir çalışmıyor 2019

Instagram’da sorun bildir kısmı çalışmıyor hatası nasıl çözülür? Sizlere daima bahsetmiş olduğum soru ve görüşleriniz için yardım almak isterseniz eğer, yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz sözümden sonra, çok fazla Instagram sorunları ve çözüm talepleriniz geldi. Bunların başında ise sorun bildir hatası ile karşı karşıya kaldığınızı gördük. Peki bunun çözümü nedir? İşte beraber inceleyelim.

Instagram sorun bildir çalışmıyor konusunda sizlere cevap vereceğiz. Platforma giriş yaptığınız sıra, veya uygulamada çalışmayan yada spam ile kötü bir durum hakkında görüş bildirmek istediğiniz de sorun bildir kısmını kullanmaktayız. Bunun için ise;

  • İlk olarak profile giriş yapalım
  • Daha sonra ayarlar menüsüne dokunalım
  • Buradan sorun bildir kısmına tıklayalım

Açılan pencere üzerinden sorunları bildirebilir ve geri bildirim yapabiliriz. Elbette hemen olarak geri dönüş almamız mümkün değil. Çünkü platformu kullanan çok fazla kullanıcı ve sorunlar bulunuyor. Daha çok bu kısımdan platform üzerinde yaşamış olduğunuz sorunlar üzerine gelmektedir. Hesapların karşılaştıkları sorunları topluluk kurallarına uymamaları halinde, soruna yönelik işlemler kısa bir süre içerisinde uygulanmaktadır.

Platform sizlerden gelen sorunlara hemen çözüp üretip sizi memnun etmeyi hedefliyor.  Bu bakımdan instagramda çalışmayan bir özellik veya eksik çalışan hatalı çalışan bir özellik fark ederseniz bunu bildirerek, düzeltilmesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Sorun bildir kısmı çalışmadığı taktirde, instagram destek üzerinden sorunlarınıza çözüm üretebilir veya 30 dakika kadar bekleyip tekrar sorun gönderebilirsiniz. Ama unutmayın sorun bildir kısmına hemen cevap gelmez. 1 haftayı bulabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Instagram sorun bildir çalışmıyor 2019 (1 Yorum)

  1. 2 haftadır direkt mesaj kutusunu kullanamıyorum. Mesajı bildirimlerde görüp cevap verebiliyorum ama tam ekran görüntüleyemiyorum. Mesaja tıklayınca beyaz ekran üzerine yükleniyor/yenileniyor simgesi geliyor, beklemeyi denedim yok yine birşey çıkmıyor. Elimden geleni yaptım, telefonu kapayıp açtım, instagramı silip yükledim, veriyi sil yaptım, önbelleği sil yaptım ama yok hala devam ediyor sorun. Son çare olarak sorun bildir yerine yazdım, hala bir hiçbir değişiklik yok. Sizce düzeltirler mi? yada ben nasıl düzeltirim? canıma tak dedi 2 haftadır. Mesaj sayısını gösteriyor ama mesaj kutusu boş. Önceki mesajlarımıda silmiş üstelik. Başka hesaplarda problem yok, problem benim hesapta. Düzeltirler değilmi? elimden beklemekten başka şey gelmiyor.