Instagram telefon numarası gizleme ve silme

/ 26 Şubat 2019 / 17.875 / yorumsuz
Instagram telefon numarası gizleme ve silme

Instagram telefon numarası gizleme ve silme işlemi nasıl yapılır? Instagram’da hangi alan üzerinden numara işlemleri yapılır? Instagram telefon numarasını güncelleme ve bulma işlemleri için güvenlik nasıl sağlanır? İşte tüm sorularınızın yanıtları….

Resim yada video paylaşım platformu olarak kullandığımız Instagram’da kullanıcıların çoğu fenomen olmayı başarmış ve ciddi kitlelere ulaşmış durumda. Yinede çoğu platform kullanıcılarının platformda telefon numarası değiştirme, güncelleme yada bulma gibi birçok sorunun cevabını bilmiyor. Bu bakımdan sizlere telefon numarası güncelleme, değiştirme ve kaldırma gibi işlemleri göstereceğiz.

Instagram Telefon Numarası Ekleme ve Kaldırma

Instagram’da numara güncelleme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Hem ekleyebilir hemde kaldırabilirsiniz.

İnstagram Numara Güncelleme

Instagram’da numara güncellemek için ilk olarak hesaba erişim sağlayın. İşte yapmanız gerekenler;

  • Numaranın güncellemesini istediğiniz hesaba giriş yapın.
  • Ardından ”Profil” kısmına gelin.

İnstagram Numara Ekleme İşlemi

Eğer Instagram’da numara eklemek istiyorsanız, Profil düzenleme kısmında numara sekmesine yeni numarayı yazın ve değişiklikleri kaydedin. Hepsi bu kadar. Ancak numara ekleme işleminde, numaranın doğruluğuna emin olmak için akıllı telefonunuza doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu açılan ekrana yazın ve işlemi tamamlayın. Özellikle iki faktörlü doğrulama kodu ile giriş yapmak ve güvenliği arttırmak için kendi telefon numaranızı yazdığınızdan emin olun.

İnstagram Numara Kaldırma İşlemi

Instagram’da numara kaldırmak isterseniz eğer, daha önceki işlem gibi, profili düzenle kısmından, numaranızın yazdığı yeri silin ve değişiklikleri kaydedin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.