Instagram Threads Ne Demek?

/ 23 Kasım 2019 / 635 / yorumsuz
Instagram Threads Ne Demek?

Bu yazımızda sizlere Instagram Threads hakkında kısa bilgi vereceğiz. Snapchat ile benzer özellik sağlayan Instagram threads uygulamasını açtığınız zaman karşınıza kamera arayüzü gelir. Bu alanda yakın arkadaş olarak şimdilik 8 kişi eklemeniz mümkündür. Instagram threads ile çektiğiniz resimleri, videoları yakın arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda mesajlaşma imkanı da sunulmaktadır.

Instagram threads app uygulamasında şu an için yüz filtre özelliği yer almamaktadır. Kısa süre sonra kullanımı ülkemizde de başlayacak olan uygulama şu an için yurt dışında bazı bölgelerde kullanılmaktadır. Kısacası Instagram threads uygulaması seçtiğiniz yakın arkadaşlarınız ile hızlı mesajlaşma, resim alma, resim gönderme, video gibi özellikleri kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Özelliğin ne zaman geleceği konusunda da bir bilgi bulunmamaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.