İnstagram Toplu Takipçi Silme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

/ 27 Temmuz 2018 / 6.597 / yorumsuz
İnstagram Toplu Takipçi Silme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

İnstagram Toplu Takipçi Silme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan İnstagram sürekli yeni gelen özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Kullanıcılardan gelen yorumları takip eden İnstagram gelen taleplere yönelik güncellemeler yaparak istekleri karşılıyor. İnstagram kullanıcılarının şikâyetçi olduğu konuların başında ise takipçi silme işlemi geliyor. Çünkü silmek istediğiniz takipçilerin sayısı fazla olduğunda bunları girip tek tek silmek oldukça can sıkıcı olabiliyor. Peki, İnstagram toplu takipçi silme işlemi nasıl yapılır?

İnstagram’da Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

İnstagram toplu takipçi silme işlemi özellikle de hesabı bot hesaplar tarafından işgal edilen kişiler için büyük bir zorunluluktur. Bazen instagram takipçi arttırma amacı ile alınan hizmetler hesabınızın spam hesaplar tarafından basılmasına neden olarak toplu takipçi silme özelliğini kullanmanızı mecbur hale getirirken bazen de takip ettiğiniz bir hesabın neden olduğu spam takipçi istilası bu zorunluluğu doğurabilmektedir.

İnstagram Takipçi Sıfırlama Özelliği Nasıl Kullanılır?

Bu işlemi yapan özel uygulamalar bulunmakta olup bu uygulamaları indirerek cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır. Bu konuda en çok kullanılan uygulamalar Instant Cleaner- for Instagram, Clean it Up – Mass Unfollow & Unlike & Repost ve Cleaner for IG iOS instagram takipçi silme uygulaması olarak öne çıkmaktadır. Bu uygulamaları indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirerek aktif hale getirilmesi yeterli olacaktır. Ancak uygulamaları indirmeden aşağı tarafta yer alan yorumları okuyarak karar vermeniz önerilir…

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.