Instagram TV Videolarını İndirmek

/ 14 Eylül 2018 / 930 / yorumsuz
Instagram TV Videolarını İndirmek

Instagram TV Videolarını İndirmek

Yakın zamanda yeni bir özellik edinen Instagram, artık çok daha geniş çaplı bir video izleme desteği sunuyor. Ünlü isimlere ve markalara ait paylaşımları Instagram TV özelliği üzerinden rahatça takip edebilirsiniz. Çeşitli içeriklere ulaşmayı kolaylaştıran söz konusu özellik, farklı şeyleri keşfetmenizi sağlıyor. Peki, Instagram TV videoları nasıl indirilir?

Sıklıkla akıllı telefonlar üzerinden erişilen Instagram, bu nedenle yeni servisinde dikey videoların paylaşılmasına odaklanıyor. Bundan dolayı içerik üreticilerini de bu yöne doğru sevk eden yönetim, dikey videolar çerçevesinde içerik desteği sunmuş oluyor. Beğendiğiniz ve arşivinize kaydetmek istediğiniz videoları ise akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Instagram TV Videoları, Farklı Uygulama Aracılığıyla İniyor

IGTV olarak da adlandırılan servis, doğrudan videoları indirmenizi sağlamıyor. Ancak bu videoları yükleyebileceğiniz bir internet sitesi bulunuyor. IGTV Downloader adıyla açılan platform, Instagram TV üzerinde izlediğiniz bir içeriği tek bir tıklamayla indirmenizi sağlıyor. Kısa sürede bilgisayarınıza ve telefonunuza indirebileceğiniz videoyu arşivinize katabilir ve istediğiniz anda tekrar izleyebilirsiniz.

Öncelikle indirmek istediğiniz IGTV videosunun üzerine gelip bağlantıyı kopyala demeniz gerekiyor. Ardından IGTV Downloader sitesine girip, arama kutusu bölümüne kopyaladığınız linki yapıştırmalısınız. Search Now dediğiniz anda sayfa, indirmek istediğiniz videoyu aramaya başlayacak. Sonuç sayfası karşınıza geldiğinde indirmek istediğiniz videonun hemen altında Download Now yazısı beliriyor. Bu butona tıklayarak beğendiğiniz videoyu hızlıca yüklemeniz mümkün. MP4 formatında indirilen videoyu pek çok cihazda oynatabilirsiniz.

Videoları İndirmek İçin Tıklayın


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.