Instagram uygulamalar arası mesajlaşma açılmıyor!

/ 5 Kasım 2020 / 4.264 / yorumsuz
Instagram uygulamalar arası mesajlaşma açılmıyor!

Instagram’ a girdiğinizde “Uygulamalar arası mesajlaşmayla tanış” ekranı ile karşılaşmışsınızdır. Facebook Messenger uygulamasına Instagram’ da eklendi ve artık her iki ağa gelen mesajları bir uygulama üzerinden takip edilebilecek. Günümüzde her ağ için ayrı uygulama kullanımı bazen kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Özellikle Facebook’ ta zorunlu Messenger durumu rahatsız etmekte. Yeni hizmet en azından iki hizmetin birleştirilmiş hali olarak görülebilir.
Instagram’ ı açmadan Messenger uygulamasına girerek mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Şu an tam oturmamış gibi duruyor olsa da iyileştirmeye dönük çalışmalar yapılıyor diye düşünüyoruz.
Instagram’ ın mevcut sohbet ekranı biraz sıradan gibi duran yapısı bu yenilikle daha iyi olmuş gibi görünüyor.

Uygulamalar arası mesajlaşma açılmıyor ise;
-Telefonun yeniden başlatılmasına rağmen sorun aynen devam ediyorsa uygulamanın önceki bir sürümüyle test ediniz. –Anlık veya gün içerisinde bir problem yaşınıyor mu internette araştırınız.
-Başka bir telefonla test edilebilir.
-Önbellek ve verilerin sıfırlanması bir ihtimal iyileştirme görevini yapmış olacak.
-Güncellemelerin kontrol edilmesi ve herhangi bir uygulamanın çakışmaya neden olması durumunda sorunun çıktığı zamanlarda en son ne yüklendiği analiz edilebilir.
-Hesaba ekli olmayan doğrulama özelliklerini kullanın. Şüpheli görülecek bir şeyler olmuşsa kısa bir süreliğine ulaşamayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.