Instagram Uygulamasında Geçirdiğimiz Süreyi Görüntüleme

/ 3 Ağustos 2019 / 980 / yorumsuz
Instagram Uygulamasında Geçirdiğimiz Süreyi Görüntüleme

Instagram tarafından geçen sene gelen güncelleme sayesinde uygulamada geçirdiğiniz vakti görebiliyorsunuz. Zamanınızın sizi yönetmesine yardımcı olacak olan özellik sayesinde, Instagram uygulamasında takılıp kalmazsınız.

Instagram uygulamasında yer alan bu özelliğe göre geçirdiğiniz ortalama süreyi isteğe göre görebiliyorsunuz. Görüntüle ve kontrol et sayesinde geçirdiğiniz ortalama süreyi merak ediyorsanız profilinize girin.

Ayarlar alanına geçiş yapın. Hareketlerin bölümüne geçin. Bu alan üzerinden o gün geçirdiğiniz ortalama süreyi görebilirsiniz. O gün için geçirmek istediğiniz süreyi aşmak istemiyorsanız Günlük hatırlatma alanı üzerinden kendinize sınırlandırma işlemi koyabilirsiniz.

Bildirim almak istemiyorsanız da Bildirim ayarları, anında ilet bildirimleri, sessize al adımları üzerinden bildirimlerinize kısıtlama getirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde uygulamada bulunan hareketlerinizi kontrol etmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.