Instagram Üzgünüz Giriş Yapamadık Sorunu

/ 10 Mart 2019 / 451 / yorumsuz
Instagram Üzgünüz Giriş Yapamadık Sorunu

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da kullanıcıların karşılaştığı sorunlardan biri de ‘üzgünüz girişini yapamadık’ sorunudur. Eğer siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız çözüm yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Üzgünüz girişinizi yapamadık sorunuyla alakalı ilk olarak neden böyle bir problemle karşılaştığınıza dair bilgi vereceğiz. Bu sorunun oluşma nedeninin başında birden çok hesap uygulamanız aktifse ve başka hesaba geçiş yaparken ‘üzgünüz girişinizi yapamadık’ yanıtını alırsınız.

Eğer hesaplarınız Instagram sınırına uymuyorsa ve ayrıca Instagram kurallarını hiçe sayıyorsanız bu durumla alakalı olarak Android, iPhone cihazlarda giriş sorunuyla karşılaşırsınız.

Bu sorunun oluşmasıyla alakalı, hesabınıza girişinizi gerçekleştiremiyorsanız problemin nedenlerinden biri Instagram’da güvenlik açısından, takipçi sayısında ya da hastag etiketi yaptığınız zaman belirli bir limit vardır. Bu sınırı aşmanızla alakalı olarak ‘üzgünüz girişinizi yapamadık’ sorununu yaşarsınız.

Üzgünüz giriş yapamadık hatasını nasıl çözerim?

Eğer yukarıda bahsettiğimiz bu sorunu yani takipçi limitini ve hashtag etiketi sınırını aşmadıysanız, bu duruma rağmen hala bu yazıyla karşılaşıyorsanız ilk olarak internetinizi kontrol edin. İnternet bağlantınızın hesaba giriş yaparken gitmesi sonucu üzgünüz giriş yapamadık sorununu yaşarsınız.

Bu hatanın %80’i internetle alakalı olduğu düşünülmektedir. Bağlandığınız ağın gitmesi sonucu ya da internetin çekmemesi sonucu bu sorunla karşılaşırsınız. İnternetinizin olduğuna dair emin olduktan sonra tekrar girişinizi yaptığınız zaman ya da diğer hesaba geçiş yaptığınız zaman üzgünüz girişinizi yapamadık sorunuyla karşılaşmazsınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.