Instagram’a en son nereden giriş yapıldı

/ 19 Nisan 2019 / 865 / yorumsuz
Instagram’a en son nereden giriş yapıldı

Bugün yorum kısmından bizlere çok fazla gelen sorularınız için instagrama en son giriş yapılan cihaz ne ve ne zaman sorusu oluyor. Bu bakımdan sizlere çok fazla merak edilen bu konu hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız. Instagram kullanıcıları platformu diğer cihazlardan giriş yapmaları halinde veya hesaplarının üçüncü kişiler tarafından kullanılması sonrası, son giriş yapılan cihazı ve ne zaman giriş yapıldığını merak ediyor. İşte detaylar…

Instagram son giriş yapılan cihazları görme

Instagram’a en son hangi ilden veya hangi şehirden ne zaman ve hangi cihazdan girildiğini, Facebook’ta yer alan giriş yaptığın yerler gibi bir kayıt penceresi maalesef yer almıyor. Bu bakımdan giriş yapılan yerlerin neresi olduğu veya hangi cihazdan ne zaman yapıldığını görmek için bir uygulama bulunmuyor.

Bu kayıtlar ise yalnızca giriş saati ve hangi cihaz üzerinden yapıldığını, instagram sunucularında yer alan verilere ulaşarak görmek mümkündür. Bu işlemi de yasal olarak adli durumlarda adli kanallar olan savcılık gibi işlemlerde bilgiler paylaşılmaktadır.

Bu bakımdan sizin herhangi bir şekilde bir uygulama üzerinden, bu işlemi görmeniz mümkün değildir. Ancak önümüzdeki güncellemeler ile, Facebook’ta olduğu gibi Güvenlik sekmesi üzerinden kullanıcılara bir kayıt penceresi sunulabilir. Bu kayıt penceresi ile beraber kullanıcılar birçok güvenlik verisine erişim kazanabilir.

Sizlerinde bu konu hakkında soru veya merak ettikleri tüm konular için alt kısımda yer alan yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.