Instagram’a Remix Özelliği Geldi!

/ 1 Aralık 2017 / 909 / yorumsuz
Instagram’a Remix Özelliği Geldi!

Instagram’a Remix Özelliği Geldi!

En popüler sosyal ağlardan olan Instagram, gün geçtikçe farklı bir yenilik ve gelişme ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son sürümü ile birlikte birbirinden farklı özellikleri getiren uygulama, kullanıcılarına remix özelliğini sunuyor.

Özel Mesajdaki Fotoğraflara Düzenleme

Yakın bir zamanda Hikaye özelliğini kullanıcılarının kullanımına sunan Instagram, aynı zamanda kullanıcıların arkadaşları ile birbirlerine özel mesaj sayesinde hikaye paylaşımına da imkan tanıdı. Yeni sürüm ile gelen özellikle beraber, özel mesaj yoluyla gönderilen fotoğraflarda kullanıcılar, diledikleri gibi düzenleme yapıp tekrardan arkadaşlarına gönderebilecek. Metin, çıkartma ya da çizimleri eklemeye olanak sağlayan özellik, Instagram 24. sürüm ile kullanıcıların kullanımına sunuluyor.

Hikayeleri Yeniden Oynatma

Yeni sürümde, Remix özelliğinin haricinde Yeniden Oynatma özelliği de geliyor. Böylelikle kullanıcılar, gönderdikleri hikayeleri tekrar eden bir döngüsel video olarak izleyebiliyor. Yeni özellikler, halihazırda sunulan sürümü güncelleyen kullanıcılarda geçerli oluyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.