Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Kimler Görebilir?

/ 17 Haziran 2019 / 1.378 / yorumsuz
Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Kimler Görebilir?

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram hakkında merak edilen birçok sorular yer almaktadır. Bazı kullanıcılar tarafından merak edilen sorulardan biri de Instagram üzerinden yaptığım beğenileri başka kullanıcılar görebilir mi ya da kimler görebilir? Bizde bu soru hakkında detaylı bir cevap verelim.

Instagram üzerinden yapmış olduğunuz beğenileri başkalarının görmesi mümkün. Ana sayfanızda ya da başka alandan gördüğünüz resim ya da videoyu beğendiniz ve beğendiğiniz resim ya da videonun profili açık ise bunu diğer kullanıcılar da görebilir. Yani beğendiğiniz gönderi gizli profil kullanmıyorsa sizi takip eden kişiler beğendiğiniz gönderiyi görebilir.

Beğenileri mi Kimler görebilir?

Kimler görebilir sorusuna cevap verecek olursak, eğer sizin hesabınız gizliyse sizi takip eden kişiler beğendiğiniz gönderileri görebilir. Hangi alandan göreceğini açıklayacak olursak, beğenme butonunun ve takipçi isteklerinin geldiği alana tıklayın üst kısımda takip ve sen alanı yer almaktadır.

Açtığınız zaman sen kısmı sizin karşınıza çıkar ancak üst alanda yer alan takip kısmına geçiş yaptığınız zaman takip ettiğiniz kişilerin neleri beğendiğini görebilirsiniz. Sadece beğenme değil takip ettiğiniz kişilerin son olarak kimleri takip ettiğinin bilgisi de bu alanda yerini alır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.