Instagram’da Beni Takipten Çıkaran Kişileri Nasıl Anlarım?

/ 23 Eylül 2019 / 407 / yorumsuz
Instagram’da Beni Takipten Çıkaran Kişileri Nasıl Anlarım?

Bu yazımızda Instagram uygulamasında sizi takipten çıkaran kişileri nasıl anlayacağınız konusunda yardımcı olacağız. Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’a gelen güncellemeler ile popülerliğini korumaya devam ediyor. Instagram’da sizi takipten çıkardığına dair şüphelendiğiniz kişiler varsa bundan nasıl emin olup olmayacağınız konusunda yardımcı olacağız. Takipçi sayınızda yaşanan değişim sonrası sizi takip eden kişilerden kimlerin çıkardığını merak edebilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden para kazananlar için bu olay oldukça önemlidir. İlk olarak merak ettiğiniz kişinin sizi takipten çıkardığını düşünüyorsanız profilinize girin. Daha sonra takip takipçi yazan alana tıklayın. Bu alanda o kişinin ismini aratın ve takipçiler arasında çıkıp çıkmadığına bakın. Eğer takipçilerinizin arasında yer almıyorsa o kişi sizi takipten çıkarmış demektir.

Instagram’da takipçi sayınızda büyük bir değişim yaşandıysa, sizi takipten çıkaranları tek tek bulmanız çok uzun zaman alır ve bu durum sizi fazlasıyla yorar. Twitter uygulaması bu konuda kolaylık sağlıyor ama Instagram’da böyle bir özellik yer almamaktadır. Twitter’da takipçilerinizin yanında sizi takip ediyor şeklinde bilgi yer almaktadır.

İndireceğiniz üçüncü parti uygulamalar sayesinde sizi takipten çıkaran kişileri kolay bir şekilde görebilirsiniz. Takibi bırakanlar, Instafollow, Followers Assistant gibi uygulamaları indirerek sizi takipten çıkaran insanları görebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde sizi takipten çıkaran kişileri rahat bir şekilde görebilirsiniz. Ancak bu uygulamaların ne kadar güvenilir olup olmadığını bilmiyoruz. Uygulamayı indirirken güvenilir olduğuna dikkat etmeniz gerektiğini belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.