Instagram’da bu hikayeye artık ulaşılamıyor hatası

/ 26 Mart 2019 / 1.115 / 1 Yorum
Instagram’da bu hikayeye artık ulaşılamıyor hatası

Instagram’da bu hikayeye artık ulaşılamıyor hatası nedir? Bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunun çözümü. Bu haberimizde instagram sorunlarından birini daha ele alıyoruz. “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası nedir? Bu sorunlar nasıl çözülür bunları ele aldık. 

Bu uyarı mesajı kişilerin hikayesini izlemesi sırasında boş yada siyah bir ekran şeklinde kullanıcının gördüğü bir mesaj uyarısı olarak karşımıza çıkıyor. Hatanın sebebi ise hikayenizi izleyenlerin kiyesi olduğunu gösteren o yuvarlak renkli çembere tıkladığımız an karşımıza siyah yada boş bir ekran içerisinde ortada yazan “bu hikayeye artık ulaşılamıyor” sorunudur.

Bu hikayeye artık ulaşılamıyor

Bilgisayar kullanıcılarının tabiriyle bug olarak veya bugda kalmış sözleriyle ifade edilen bu sorun teknik bir sıkıntıdan yada yazılımlar hatalardan kaynaklı olabiliyor. Instagram kullanıcısının hikayesini silmiş ve kaldırmış olabileceği ihtimallerini de düşünmek gerek. Yinede sunucu kaynaklı oluşan teknik sorunlardan dolayı hikaye varmış gibi gösterip, tıkladığımız veya dokunduğumuz an siyah yada boş bir ekran gelebiliyor. Böylelikle instagram’da hikayelere tıkladığımızda bu hatanın bizi karşılamasının sebeplerini sizlere söyledik. Kısaca belirtecek olursak eğer,

  • Hikaye silinmiş olabilir veya kaldırılmış olabilir
  • Sunucu kaynaklı teknik hatalar olabilir
  • İnternet bağlantısı veriyi yükleyememiş olabilir
  • Hikaye olmamasına rağmen yazılımsal hata ile varmış gibi gösterebilir.

Yukarıda tekrar madde halinde sizlere sorunun sebebinin ne olacağını ifade ettim. Ancak bir başka arkadaşınızdan bakmasını rica ederek, sorunun kaynağını sizlerde öğrenebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Instagram’da bu hikayeye artık ulaşılamıyor hatası (1 Yorum)