Instagram’da Çekiliş Yapanlara Öneri!

/ 14 Kasım 2019 / 357 / yorumsuz
Instagram’da Çekiliş Yapanlara Öneri!

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da ya da benzer platformlarda yer alan çekilişler genellikle kurumların kitlesini büyütmesi için yapılır. Bu yazımızda da çekiliş yapan kullanıcılar için öneride bulunacağız. İlk olarak ödülün üzerinde durmanız gerekiyor. Vereceğiniz ödül kullanıcıların dikkatini çekecek bir ödül olmalı ki takipçi sayınızda artış yaşansın.

Ayrıca yüksek takipçiye sahip olan hesaplara reklam verin. Yeni katılımcı edinmenin en iyi yollarından biri de yüksek takipçili hesaplara reklam vermek olacaktır. Çekilişi kişisel hesabından yapanlar ise ödülden yola çıkarak reklam vereceği hesabı seçmeniz gerekiyor. Büyük kitleye sahip olan kişilerle çekilişinizi devam ettirin. Yüksek takipçili olan kişilere reklam vermek yerine yüksek takipçili hesaplar ile çekiliş sürdürebilirsiniz.

Yarışmalar ile çekilişinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bu durum sayesinde kullanıcıların dikkatini daha da fazla çekersiniz. Son olarak çekiliş şartı olarak paylaşım sağlayın. Mesela çekilişe katılmak için 3 arkadaşını etiketle gibi şartlar koyarak dikkat çekebilirsiniz. Bu durum sayesinde daha da fazla kullanıcıya ulaşmış olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.