Instagram’da Geri Takip Edenler Nasıl Öğrenilir?

/ 13 Eylül 2018 / 615 / yorumsuz
Instagram’da Geri Takip Edenler Nasıl Öğrenilir?

Instagram’da Geri Takip Edenler Nasıl Öğrenilir?

Popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son birkaç yıl içerisinde büyük bir atak gerçekleştiren uygulama, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeye başladı. Bunun yanı sıra çeşitli özellikler edinen platform, böylelikle kendisini yenilemeyi sürdürüyor. Ülkemizde de popüler olan uygulama, elbette belli başlı soruların sıkça sorulmasına yol açıyor. Örneğin Instagram’da geri takip edenler nasıl öğrenilir?

Sürekli olarak kendisini geliştiren uygulama, bir süre önce hikaye ekleme özelliği kazanmıştı. Profile bağlı fotoğraf ve video yüklemeye olanak tanıyan uygulama, bunun yanı sıra sadece 24 saat görüntülenebilen içerik paylaşımına da izin veriyor. Arama algoritmasında yapılan değişikler ise hikaye ekleme özelliğine oranla daha minimal görülebilir. Ancak yeni arama yetenekleri, kimin sizi geri takip ettiğini görmenizi sağlıyor.

Kişi Aramayı Deneyin

Instagram üzerinde bir ismi aradığınız takdirde o kişiye ait farklı bilgilere erişmeniz mümkün. Bundan da öte, aradığınız kişinin profiline girmeden de çeşitli detayları öğrenebilirsiniz. Bu detaylardan bir tanesi ise o kişinin sizi takip edip etmediğidir.

Uygulamada birini aradığınızda, o kişinin isminin hemen altında farklı bilgiler bulunuyor. Eğer kişi sizi takip ediyor ve siz de onu takip ediyorsanız buna dair bilgilendirici bir not göreceksiniz. Bu çerçevede kullanıcı adına bağlı olacak şekilde kimlerin sizi geri takip ettiğini kontrol edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler