İnstagram’da Gönderilen Eski Takip İstekleri Nasıl Bulurum?

/ 27 Temmuz 2019 / 937 / yorumsuz
İnstagram’da Gönderilen Eski Takip İstekleri Nasıl Bulurum?

Popüler olan sosyal medya uygulaması Instagram’da eskiden göndermiş olduğumuz takip isteklerini bulup iptal etmeyi hepimiz bazen isteyebiliyoruz. İşte detaylar…

Sürekli kendini geliştiren Instagram, çok kısa süre önce veri arşivinizi indirebileceğiniz bir özelliği getirmişti. Buna ek olarak gönderdiğiniz takip isteklerini de görebilir ve bu özellik ile beraber kimlere ne istek atmışsanız iptal edebilirsiniz.

İlk olarak bilgisayarınızı açın ve instagram.com adresine giriş yapın. Daha sonra profil sayfanıza girip, hesap ayarlarını açın. Bu ekran üzerinde, Gizlilik ve Güvenlik seçeneğine tıklayın. Ardından sayfada biraz aşağı gelin ve Hesap Verilerini Görüntüle seçeneğine tıklayın.

Bu ekran üzerinde çok fazla bilgi yer alıyor. Bağlantılar sekmesine gelin ve mevcut takip istekleri kısmında Tümünü Gör butonuna tıklayın.

Bu kadar uğraşmak yerine direk,  buradaki bağlantıya tıklayarak o pencereyi açabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.