Instagram’da Sessize Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

/ 28 Temmuz 2019 / 649 / yorumsuz
Instagram’da Sessize Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram tarafında son dönemlerde yeni özellikler geliyor ve bu özellikler de sürekli güncellemeleri getiriyor. Instagram tarafından yeni özellikler güncellemeler ile geliyor ve bu kadar popüler olan uygulamanın da düşmanları çoğalıyor. Son dönemlerde birçok saldırı yaşayan Instagram çöküyor ve bazen hikâyeler yüklenmiyor. Bu yazımızda da Instagram’ın özelliklerinin birinden bahsedeceğiz. Son dönemlerde Instagram uygulamasına gelen özelliklerden biri de sessize alma işlemi oldu.

Sessizealma özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımlar istenmediğiniz kişiler tarafından gizleniyor. Akrabalarınız ya da arkadaşlarınız arasında yer alan birini takipten çıkarmak istemiyorsunuz ama yapmış olduğunuz paylaşımları da görmesini istemiyorsanız, Instagram’ın sessize al özelliğini kullanabilirsiniz. Sessize alacağınız kişi paylaşımlarınızı artık görmez ve karşı tarafa sizi sessize aldı şeklinde de bir bildirim gitmez.

Sessize alma işlemini gerçekleştirmek için o kişinin profiline gidin ve sağ üst alanda yer alan sessize al seçeneğine tıklayın. Karşı tarafı bu şekilde sessize almış olursunuz ve karşı tarafa bildirim gitmez. Bu işlem hikayeler içinde geçerlidir, karşı taraftan birinin atmış olduğunuz hikayeleri görmesini istemiyorsanız o kişiye hikayelerinizi gizleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.