Instagram’da sipariş vermek artık çok kolay!

/ 22 Mart 2019 / 596 / yorumsuz
Instagram’da sipariş vermek artık çok kolay!

Tüm dünyada video ve fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram, her geçen gün hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Artık öyle bir hale geldi ki, kullanıcılar bu işi ticarete döküp, gelir elde etmeye başladı.

Bir ürün tanıtımı artık bu platformlarda gerçekleşiyor. Bu bakımdan Instagram satın alma konusunda yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Bundan böyle Instagram‘da satın alma işlemleri bir tık daha basit hale gelecek. Yeni özellik ile beraber perakende mağazalarının işleri daha fazla kolaylaşıyor. Ödeme bilgilerinin depolanarak platformdan istediğiniz ürünü çok basit bir şekilde satın alabileceksiniz.

Instagram’da ödeme yap!

Platform’da ürünlerde uygun olan postlar için karşınıza “ınstagram’da ödeme yap” seçeneği çıkacak. Bu seçenek üzerinden sipariş verebilir ve siparişin gerçekleşmesi için e-posta adresi girmeniz gerekecek. Daha sonra ise ödeme ve adres bilgilerini doldurarak siparişi tamamlayabileceksiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.