Instagram’da yeni değişikler yakın!

/ 27 Kasım 2018 / 653 / yorumsuz
Instagram’da yeni değişikler yakın!

 

Instagram yeni değişiklikler 

 
Instagram son güncellemeyi aldı. Bu sefer geliştiriciler özellik eklemeye odaklanmadı. Görünümü yeniden gözden geçirmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Görünüşte radikal bir değişim değil, daha ziyade küçük değişiklikler ve kullanıcıların olası bir reaksiyon testidir. Öncelikle, instagram kullanıcı profillerini açıklığa kavuşturmaya çalışacaktır. Piktogramlar(bir eşya ya da kavramı resmeden semboller) klasik bir etiketle değiştirilecektir. Bu ilk bakışta daha belirgin olmalıdır.

En somut değişiklikler doğrudan kullanıcı profillerinde olacaktır. Kullanıcı simgesi sağa doğru olacak ve takipçilerin sayısı tamamen kalkmayacak. İsminizin ve seçtiğiniz metniniz gibi profilin açıklaması solda olacaktır. Ayrıca diğer kullanıcıların profillerinin ön izlemelerini de geçirecek. Arkadaşlar listesinde vurgu yapılacaktır. Değişiklikler için Instagus(çabuk tahmin) temsilcileri, önümüzdeki günlerde ve haftalarda geri bildirimleri test edip analiz edeceklerini söylediler. Nispeten kısa bir süre içerisinde ufukta daha kısmi değişiklikler olabileceği ve bazı unsurların farklı şekilde kayması veya değişmesi beklenebilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.