instagram’ın ‘diğer mesajlar’ klasörüne nasıl erişilir?

/ 4 Kasım 2018 / 3.055 / yorumsuz
instagram’ın ‘diğer mesajlar’ klasörüne nasıl erişilir?

 

instagram’ın ‘diğer mesajlar’ klasörüne nasıl ulaşılır?

Instagram ana şirketi Facebook gibi sizi takip etmeyen kişilerden gelen mesajları saklamak için ayrı bir bölüme sahip. Bu bölüme erişmek için, önce sağ üst köşedeki gelen kutusu simgesine tıklamanız gerekir. Bir kez orada bir ‘Mesaj İstekleri‘ metin etiketi görürsünüz. Son olarak, bu etikete dokunun ve sizi henüz takip etmeyen kişilerden gelen iletileri görüntüleyebileceksiniz. Mesaj listesi, sohbet isteklerini kabul etmenizi veya reddetmenizi de sağlar.

Mesajı gönderen kişi, mesajını yalnızca ‘İzin Ver‘ seçeneğine dokunduğunuzda okuduğunuzu bilecektir. Doğrudan mesajlarınızı açtığınızda, bu “diğer” mesajların, Facebook‘takilerden daha fazla göz ardı edilmesinin zor olduğunu belirtmek gerekir.

Takdir edersiniz ki Instagram kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta ve şirket bu tür filtreleme uygulamalarını, kullanıclarının daha güvenli ve verimli  bir şekilde kullanım sağlaması için yapıyor. Tahminim bu tür  filtreleme (kısıtlama) gelecekte daha da artacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.