Instagramın yeni mesajlaşma uygulaması Threads nasıl kullanılır ?

/ 5 Eylül 2019 / 1.142 / yorumsuz
Instagramın yeni mesajlaşma uygulaması Threads nasıl kullanılır ?

Instagram’ın yeni bir mesajlaşma uygulaması olan Threads adı verilen uygulamadan bahsedeceğim sizlere bu uygulama Facebook tarafından da kullanılabilecek. Bu uygulama nedir ve nasıl kullanılır ondan bahsedelim.

Instagram direct mesajlaşma uygulamasından istediği sonucu alamamasından dolayı farklı bir mesajlaşma uygulaması geliştirmek istedi. Bundan dolayı şirket Instagramla koordinasyonlu çalışacak başka bir uygulama buldu. Threads, yeni mesajlaşma uygulaması olacağını söylüyorlar.Bu uygulama da Instagramda‘ki gibi yine yakın arkadaşlar listesi olabilecek ve uygulamanın hepsinde yakın arkadaş listesini kullanabileceksiniz.Arkadaş listenizde yer alan kişilerle mesajlaşırken sizin şarj seviyenizi, hızınızı ve konumunuzu görebilecekler. Threas‘de hikayeler görülebilecek ve bir kaç tane işlevlerde eklenecek.

Threads ne zaman kullanılmaya başlanacak belli değil ama Instagram bu uygulamayı şuan test ettiği söyleniyor. Önceki uygulaması çok fazla memnuniyet içermediği için yeni uygulama için güzel bir kitleye ulaşması ve sevilmesi amaçlanıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.