İntagram Hesabı Facebook Sayfasına Nasıl Bağlanır?

/ 23 Ekim 2019 / 608 / yorumsuz
İntagram Hesabı Facebook Sayfasına Nasıl Bağlanır?

İnstagram hesabınız da yaptığınız paylaşımları diğer sosyal ağlarınızda da paylaşmak isteyebilirsiniz, paylaşmak için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek olmadığını biliyor muydunuz ? Sadece instagram üzerinden tek bir buton sayesinde yapabilirsiniz. Bugün sizlere instagram hesabını facebook bağlamak nasıl olur bundan bahsedeceğim.

instagramı facebook hesabına bağlama işlemi ;

Kullandığımız cihazların ios işletim sistemli, ipad veya iPhone, android işletim sistemli cihazlarda menü değişikliği olabilir ama menü seçenekleri aynıdır. İnstagramda yaptığımız paylaşımları direk Facebook’da paylaşabilmek için aşağıda anlatacağım adımları izlerseniz yapabilirsiniz.

1- Profil

2- Ayarlar

3- Bağlantılı Hesaplar bu adımları takip ederseniz Facebook olmak üzere tüm sosyal ağ hesaplarınıza bağlanabilirsiniz.

Hesap bağlama işlemini gerçekleştirdikten sonra, paylaşım esnasında hangi hesaba entegre ettiyseniz hesap üzerine direk paylaşım sağlayabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.