İnternet Download Manager ile Film İndirme Sorunu

/ 1 Ocak 2019 / 3.109 / yorumsuz
İnternet Download Manager ile Film İndirme Sorunu

İnternet Download Manager ile Film İndirme Sorunu

 

Film siteleri üzerinden film indirmek istiyor ancak internet downloadmanager indirme seçeneği çıkmıyor ise yapabileceğiniz pratik birkaç işlem bulunuyor. Genellikle yazılım temelinde sorunlar oluşması mümkün. Buna neden olan farklı unsurlar söz konusu. Peki, internet downloadmanager film indirme sorunu nasıl ortadan kaldırılır?

 

Videonun Kaynağına Gitmeyi Deneyin

 

Bulunduğunuz internet sitesi üzerinde downloadmanager sekmesi çıkmıyor ise videonun kaynağına gitmeyi deneyin. Filmin yüklü olduğu ana internet sitesini ziyaret etmeniz halinde internet downloadmanager sekmesi gözükecektir. Bunu yaptığınız halde indirme seçeneğini yine görüntüleyemiyorsanız alternatif kaynakları deneyebilirsiniz. Aktif bir şekilde kullanılmakta olan film linkleri, doğrudan indirme seçeneğinin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Böylelikle karşılaştığınız sorunu sadece videonun kaynağını değiştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Kaynak değiştirmenin yanı sıra indirmek istediğiniz filmi yeni sekmede açmayı da deneyebilirsiniz. Videonun üzerine gelip sağ tıklamanız halinde yeni sekmede aç seçeneği karşınıza çıkacaktır. Bu işlemi yapmanız halinde yeni sekme üzerinde internet downloadmanager butonubelirecek. Butonu kullanarak filmi indirebilirsiniz.

 

Uygulamayı Baştan Yükleyin

 

Farklı pek çok alternatifi denediğiniz halde internet downloadmanager sorunu devam ediyorsa programı silip baştan yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bunun için programlar ve özellikler sekmesini gelip uygulamayı kaldırın. Akabinde bilgisayarınızı yeniden başlatın ve internet downloadmanager programını doğrudan indirip kurmayı deneyin. Olası pek çok problemin bu şekilde ortadan kalktığı biliniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular