Internet Explorer Gizli Sekme Nasıl Açılır?

/ 16 Şubat 2020 / 377 / yorumsuz
Internet Explorer Gizli Sekme Nasıl Açılır?

Selamlar bugün sizlere İnternet Explorer’da gizli sekmenin nasıl açılacağını sizlere aktaracağız. İşte detaylar…

İnternet tarayıcılarından Google Chrome’da alışık olduğumuz gizli sekme çok fazla işimizi sağlamakta. Çünkü bir arkadaşımızın bilgisayarında çerez silme sıkıntı olabilir. Bilgileri gidebilir veya kimsenin bizim arama geçmişimizi ne gördüğümüzü görmesini istemediğimiz durumlar olabilir. Belki özel bir arama isteğimiz olabilir. Bunun için Internet Explorer‘da gizli sekmenin nasıl açılacağını sizlere madde halinde açıklıyoruz.

Internet Explorer’da Gizli Sekme Açma

Microsoft İnternet Explorer tarayıcısında gizli sekme açmak için Explorer tarayıcısını açın. Sağ üst kısımdan ayarlar butonuna basın.

Ardından “Güvenlik > InPrivate Gözatma” kısmına gelin. İlk olarak güvenlik ve ardından “InPrivate Gözatma” kısmını takip edeceksiniz. Şimdi ise sekmeniz açılmış olacaktır.

Sizlerinde aşağıda gördüğü gibi sekme açılmış ve kayıtlar tutulmamaktadır.

Ek olarak gizli sekmeyi açarken kısayol ile açabilirsiniz. Bunun kısayolu ise Klavyenizden “Ctrl + Shift + P” tuşlarına basmanız yeterli oluyor.

Takıldığınız nokta olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.