iOS 11’de Wi-Fi Şifresini Paylaşma İşlemi!

/ 25 Ekim 2019 / 579 / yorumsuz
iOS 11’de Wi-Fi Şifresini Paylaşma İşlemi!

Apple, iOS 11 ile beraber kullanıcılara birçok yenilik sağladı. Bu yeniliklerden biri de Wi-Fi paylaşma özelliğidir. Bu özellik sayesinde şifreyi öğrenmek için her seferinde modem arkasına bakma ihtiyacına gerek yok. Şifreyi uzun bir şekilde girme derdinden de kurtulmuş olursunuz. Paylaşacağınız cihazda iOS 11’in yüklü olması gerekiyor ve her iki cihazda da bluetoothun açık olması lazım.

Aynı zamanda her iki tarafın kişi listesinde birbirlerini eklemesi lazım. Bu olayları sağladıktan sonra güvenli bir şekilde Wi-Fi şifre paylaşım özelliğini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Şifreyi paylaşmak istediğiniz cihaza bağlanıp daha sonra Wi-Fi ağını seçin. Ağ tercihi sonrası şifre paylaşımını açtıktan sonra karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Bu adımlar sayesinde iOS 11’de Wi-Fi şifresini paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.