iOS için en iyi 2 Twitter uygulaması

/ 10 Nisan 2019 / 675 / yorumsuz
iOS için en iyi 2 Twitter uygulaması

iPhone kullanıcıları Twitter uygulamaları çok önceden beri kullanılmaktaydı. Özellikle Twitterific uygulaması çok uzun yıllardır kullanıcıların kullanmakta olduğu bir uygulama oluyor. İşte detaylar..

iPhone için Twitter

Twitter’ın kendi uygulaması platformun geliştirdiği bir uygulama oluyor. Ancak kullanıcıların isteklerini yerine getiremediği bazı eksik özellikler yer alıyor. Bunların başında ise son tweetleri gösterme ve önerilen tweetleri görmek gibi sorunlar oluyor.

iPhone için Twitterrific uygulaması

Sizlerinde bildiği gibi Twitterific uygulaması Jailbreak kullanıcılarının kullanabileceği bir uygulama. Genel anlamda çok gelişmiş bir uygulamaya sahip oluyorsunuz. Bu uygulamada özel hashtag sistemi ile URL domain seçenkleri gibi birçok özellik yer alıyor. Bunlara ek olarak tek rumuz kullanma işlevleri de mevcut. Ek olarak anasayfayı özelleştirmek ise çok basit oluyor. Hatta politika gibi birçok sponsor tweet görmenizi de engelleyebilirsiniz. Kısacası özgürlüğüne düşkünlerin kullandığı en mükemmel uygulama oluyor.

Twitterific uygulaması 34.99 TL den karşınıza çıkıyor. Reklamsız olarak tabii ki.

iPhone için Tweetbot uygulaması

Tweetbot uygulaması da Twitterific uygulamasına çok fazla benziyor. 3-4 yıldır hizmet veren uygulama platforma çok daha fazla gelişmiş bir GIF hizmeti sunuyor. Ek olarak hashtagleri de susturmaya yarayabilen işleve sahip durumda. Tweetbot uygulamasını en özel kılan işlev ise listelere daha rahat erişim sağlamanız oluyor.

Tweetbot uygulaması da çok fazla kullanışa sahip. Ancak 34.99 TL ile App store’dan reklamsız satın alabilirsiniz.

Peki siz hangisini satın aldınız?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.