İOS ve Android için ücretsiz Office uygulamaları

/ 13 Kasım 2018 / 605 / yorumsuz
İOS ve Android için ücretsiz Office uygulamaları

 

Ücretsiz Office uygulamaları nasıl indirilir?

Microsoft‘un şu anki Office stratejisi, Android ve iOS gibi çeşitli cihazlarda Word, Excel ve PowerPoint için mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına gelir. Aşağıdaki uygulamaları kullanarak iOS ve Android için bu uygulamaları indirebilirsiniz. Bunlar herhangi bir cihaz için ücretsiz olsa da, tüm işlevlere tam olarak erişime izin vermez, tam işlevler Office 365 aboneleri için saklanır.

Android’te belgeleri her zaman ücretsiz olarak açabilir ve okuyabilirsiniz, fakat bunları yalnızca 10,1 inçten küçük bir ekrana sahip bir cihaz üzerinde ücretsiz olarak oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu, bir akıllı telefon veya küçük bir tabletten Word belgelerini düzenleyebileceğiniz anlamına gelir fakat daha büyük bir tablet kullanıyorsanız yalnızca dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

İOS’ta, ayrım en azından daha basittir: herhangi bir iPhone, normal iPad veya iPad Air veya Mini’de belgeleri ücretsiz olarak oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz; iPad Pro kullanıcıları yalnızca dosyaları görüntüleyebilir.

Uygulamaları buradan alabilirsiniz:

iOS uygulamaları
* İOS için Word
* İOS için Excel
* İOS için PowerPoint

 Android uygulamaları
* Android için Word
* Android için Excel
* Android için PowerPoint


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular