İOS’tan Android’e Geçiş – Bilmeniz Gerekenler!

/ 12 Mayıs 2020 / 258 / yorumsuz
İOS’tan Android’e Geçiş – Bilmeniz Gerekenler!

Bu yazımızda sizlere iPhone’dan Android’e geçenlerin bilmesi gerekenler konusunda sizlere bilgi vereceğiz. iOS işletim sistemi ve Android işletim sistemi iki farklı sistem olduğu için değişiklik yaptığınızda sorun yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Daha önceden iOS cihaza sahipseniz ve daha sonra Android cihaza geçiş yaptıysanız alışma süreciniz biraz sürebilir.

Android işletim sistemi her bütçeye uygun telefon markasına sahip olduğu için dünyaca ünlü mobil işletim sistemidir. Basit arayüzü ile rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Android uygulaması basittir fakat Apple sizi çok sıkı bir ortama kilitler. iOS’tan Android’e geçmenin en zor kısmı ise uygun bir telefon seçmektir. iOS’tan Android’e geçtiğiniz zaman geri tuşu size farklı gelebilir. Eğer parmak izine alıştıysanız aldığınız Android cihazında da parmak izi olmasına dikkat edin. iOS uygulamasında cihazınıza virüs bulaşma ihtimali azdır ancak Android cihazınızda dikkat etmeniz gerekiyor. Kullanacağınız farklı uygulamalar cihazınıza virüs bulaştırabilir. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.