iPhone 12 Sar Değeri

/ 16 Şubat 2021 / 1.797 / yorumsuz
iPhone 12 Sar Değeri

Öncelikle sizlere sar değerinin tanımını yapalım. Sar değeri, “özgül soğurma değeri” olarak isimlendirilmektedir. Akıllı telefonların yaydığı radyasyonları ve zararları herkes tarafından bilinmektedir. İşte sar değeri, bu yayılan dalgaların emilimini gerçekleştirir. Böylelikle telefonun insana verdiği hasarı en aza indirgemeye çalışır.

Apple iPhone 12 Specifications and price - Phone Techx

Sar Değeri Aralıkları
iPhone 12 için Sar Değeri ABD’de 1.6 W / kg değerlerine kadar normal iken AB ülkelerinde bu değer 2 W / kg olarak kabul görmektedir. iPhone 12’nin teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, ekranı 6.1 inç, 64 GB dahili depolama alanı, 4 GB Bellek, Batarya kapasitesi 2815 mAh, işlemci frekansı 0000 GHZ ve 4.5 G desteği bulunmaktadır.

iPhone sar değerine gelecek olursak, i Kafa için 0.99 W / kg iken Vücut için 0.99 W/kg olarak gelmektedir. Bu değerler yukarıda verdiğimiz gibi ABD ve AB ülkelerinde normal değerler içinde olduğu için uygundur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz