iPhone Andorid İnstagram Soru Sorma Çıkmıyor

/ 30 Temmuz 2018 / 2.315 / yorumsuz
iPhone Andorid İnstagram Soru Sorma Çıkmıyor

iPhone Andorid İnstagram Soru Sorma Çıkmıyor

İnstagram geliştirdiği yeni özellikler ile tahtını koruma altında tutmaya devam ederken “soru sor” özelliği beklenenin çok daha üstünde ilgi görmeyi başardı. Yayımlanan son güncelleme ile kullanıcıların beğenisine sunulan İnstagram soru sor özelliği ile istediği kişilere soru sorma hakkını elde etti. Ancak gelen yorumlar incelendiğinde bazı kullanıcıların soru sorma simgesi olmadığını dile getirdikleri görüldü.

İnstagram Soru Sorma Neden Görünmez?

İnstagram kullanıma sunduğu yeni özellikleri kullanıcılarına kademeli olarak dağıtıyor. Bu nedenle özellik sizde aktif değilse henüz kullanıcı hesabınıza tanımlanmamış olabilir. Yine buna ek olarak özellik güncelleme ile geldiği için cihazınızda güncelleme yapmadıysanız bu yeni özelliği kullanamazsınız. Güncelleme yapmanız gerekir. Bu özelliğin kullanılamamasının bir diğer nedeni de cep telefonu modelinizin bu özelliği desteklememesi olabilir. Her telefon son sürümü desteklemiyor.

İnstagram Soru Sorma Görünmüyor Sorunu Nasıl Çözülür?

  • İlk olarak telefonu açıp kapatmayı deneyin.
  • İnstagram uygulaması tarafından yollanan son güncellemeyi indirdiğinizden emin olun.
  • İnstagram uygulamasını cihazınızdan kaldırıp, yeniden yükleyin.
  • Başka bir cihazdan hesabınıza giriş yaparak bu butonun olup olmadığını kontrol edin.
  • Başka bir instagram hesabını telefonunuzda açarak deneme yapın.
  • Güncelleme ile özellik kullanıcılara kademeli olarak dağıtılıyor, bir süre daha bekleyin ve özelliğin tüm kullanıcılara dağıtıldığından emin olun.
  • Tüm bunlara rağmen sorun hala devam ediyorsa İnstagram’da yer alan sorun bildir butonunu kullanarak şikâyetinizi iletin.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.