iPhone ile WhatsApp’tan müzik gönderme!

/ 11 Şubat 2019 / 1.548 / yorumsuz
iPhone ile WhatsApp’tan müzik gönderme!

WhatsApp ile müzik nasıl gönderilir? iPhone ile WhatsApp müzik gönderme nasıl yapılır? WhatsApp’ın iOS sürümü için MP3 gönderme işlemini adım adım anlatacağız. WhatsApp’tan müzik gönderemiyorsanız eğer doğru yerdesiniz.

WhatsApp üzerinden müzik göndermek için iPlay uygulamasını kullanmanız gerekiyor. iPhone’ların işletim sistemi olan iOS işletim sistemi birçok uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Bu bakımdan telefon kullanıcıların istediklerini rahatlıkla yerine getirebilir. Bunun asıl sebebi ise iOS sisteminin çok fazla kusursuz bir altyapıya sahip olmasından kaynaklanıyor. Baktığımız zaman iPhone modellerinde çok farklı uygulamalar ve işlemler gerçekleştirilebilir. Bu bakımdan Android üzerinden yapılan değişikler veya yenilikleri iOS sisteminde görmek mümkün. Ancak iOS sistemine pek alışık olmadığınızdan biraz desteğe ihtiyacınız olabilir.

WhatsApp’tan müzik nasıl gönderilir?

iPhone kullanıcısıysanız eğer, normal olarak WhatsApp üzerinden müzik göndermenin pek mümkün olduğunu söyleyemeyiz. Ancak bazı adımları uygularsanız eğer bu isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Bluetooth ile müzik göndermek artık pek fazla önem taşımadığından WhatsApp ile göndermenin daha sağlıklı ve hızlı olduğunu biliyoruz.

İlk olarak App Store‘u açın ve iPlay uygulamasını indirin. Daha sonra uygulama içerisinde müzik indirebileceğinizi ve indirilen müzikleri iPod Library klasöründe göreceğinizi belirtelim.

iPlay uygulamasını açıp, gelen erişim izinlerine evet diyerek, WhatsApp’tan göndermek istediğiniz müzikleri, iPod Library üzerinden seçin ve alt kısımda paylaş simgesine dokunun. “Share” dokunarak WhatsApp veya diğer uygulamalar üzerinden müzik gönderebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.