iPhone Klavye Sözcüğünü Temizleme İşlemi

/ 20 Kasım 2019 / 522 / yorumsuz
iPhone Klavye Sözcüğünü Temizleme İşlemi

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazların klavyesinde yer alan sözcükler kayıt altına alınır. Yazı yazarken hata yaptığınız zaman klavye bu durumu düzeltebilir ve klavyede yer alan sözcükler işinize yarayabilir. Bazen de tam tersi olur ve klvayenin azizliğine uğrayabilirsiniz. Sık kullanılan kelime ve önerileri size sürekli kullandığınız kelimeleri sunar. Bu yazımızda da sizlere iPhone klavye temizleme konusunda yardımcı olacağız.

İlk olarak ayarlar alanına girin daha sonra genel kısmına tıklayın. Ardından sıfırla, Klavye sözcüğünü sıfırla adımlarını takip edin. Bu adımlar sayesinde klavyenizde yer alan sözcükler sıfırlanır ve klavyeniz ilk haline geri döner. Siz de klavyenizde yer alan sözcüklerden sıkıldıysanız, sıfırlamak için yukarıda yer alan adımları takip edebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.