iPhone X 24 Kasım’da Türkiye’de!

/ 9 Kasım 2017 / 807 / yorumsuz
iPhone X 24 Kasım’da Türkiye’de!

iPhone X 24 Kasım’da Türkiye’de!

Apple tarafından 3 Kasım 2017’de satışa sunulan iPhone X’in Türkiye’deki satış tarihinin açıklanması merakla bekleniyordu. Ve nihayet beklenen haber geldi.

Beklenen Tarihten Daha Erken Oldu

Apple, iPhone’un 10. yılına özel satışa sunduğu iPhone X’in ülkemizde ne zaman satışa sunulacağını resmi olarak açıkladı. 3 Kasım tarihinde global olarak satışa sunulan iPhone X, Türkiye’de beklenenden daha erken bir tarihte, 24 Kasım 2017’de satışa sunulacak. 24 Kasım tarihinden itibaren Apple iPhone X’in satışa sunulacağı ülkelerin listesi şu şekilde açıklandı; Türkiye, Sırbistan, Güney Afrika, Güney Kore, Tayland, Kosova, Bosna Hersek, Arnavutluk, Makedonya ve Karadağ.

Stok Sıkıntısı Olabilir

24 Kasım’da Zorlu Center ve Akasya AVM’de bulunan Apple Store mağazalarında yerini alacak olan iPhone X’in aynı zamanda perakende mağazalarda da yakın tarihlerde satışa sunulması bekleniyor. Mevcut durumda net bir tarih belirtilmediği gibi stok sıkıntısının olabileceği de düşünülüyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.