İPhone X ’niz Güneş Enerjili Olsun İster Misiniz?

/ 7 Kasım 2017 / 894 / yorumsuz
İPhone X ’niz Güneş Enerjili Olsun İster Misiniz?

İPhone X ’niz Güneş Enerjili Olsun İster Misiniz?

Büyük bir heyecan ve merakla beklenen iPhone X dünyanın pek çok noktasında satışa sunuldu. Yeni modelde aslında bugüne kadar satışa sunulan diğer modellerden farklı olan bariz değişikliklere gidildi. Bunlardan en ilgi çekici olan ise hiç tartışmasız OLED ekran oldu. Yine TrueDepth Kamerada ilk defa iPhone X modeli ile kullanıma sunulmuş oldu. Batarya süresini daha da uzatacak olan güneş enerjisi özelliği de oldukça dikkat çekti.

Caviar iPhone X Tesla İle Şarj Derdine Son

Markaların amiral gemisi modellerini çok daha lüks bir seviyeye çeken Caviar iPhone X Tesla modeli ile oldukça büyük bir beğeni kazanmış durumda. Geliştirilen yeni modelde cep telefonunun arka bölümüne yerleştirilen güneş enerjisi paneli ile güneş ışınları cihazda kullanılmak üzere enerjiye çevriliyor. Kablosuz şarj özelliğini çok daha farklı bir düzeye taşımayı başaran iPhone X bu sayede rakiplerini yine geride bırakmayı başarıyor.

Fiyatı Oldukça Yüksek

Son derece üstün bir özelliğe sahip olan cihaz ne yazık ki oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. Yurt dışında 4 bin 500 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulan cihaz Türk Lirası ile yaklaşık 17 bin liraya denk geliyor. İPhone x Modelinin normal versiyonlarının satış fiyatının 6 bin 100 liralık başlangıca sahip olduğunu düşünürsek bu versiyonun 17 bin liradan çok daha yüksek fiyatla satışa sunulmasına kesin gözü ile bakılıyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.