iPhone X Plus ve iPhone 9 Videosu Yayımlandı!

/ 23 Ağustos 2018 / 1.166 / yorumsuz
iPhone X Plus ve iPhone 9 Videosu Yayımlandı!

iPhone X Plus ve iPhone 9 Videosu Yayımlandı!

Apple tarafından üretilen iPhone X Plus ve iPhone 9 modelleri büyük bir merakla bekleniyor. Dünyanın en çok satılan modelleri arasında yer alan Apple markasının amiral modeli olan iPhone serisinin son üyeleri olacak olan iPhone X Plus ve iPhone 9 modeli önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan özel bir toplantı ile basına tanıtılacak. Beklenen bu tanıtım organizasyonu öncesinde her iki modelin de yer aldığı özel bir video YouTube üzerinden yayımlandı.

Dickson Yeni iPhone X Plus ve iPhone 9 Prototip Videosu Yayımladı

Daha öncede yayımladığı videolar ile ses getiren ve başarılı tahminlerde bulunduğu için ünlenen S. Dickson tarafından yayımlanan video büyük ilgi gördü. iPhone X Plus ve iPhone 9 modellerinin prototiplerine yer verilen videoda yeni modellerin tasarımsal pek çok özelliğine yer veriliyor. Yapılan yorumlarda yeni modellerden en azından bir tanesinin ses getirmesi açısından tamamen ekrandan oluşabileceği tahmini öne çıktı.

iPhone X Plus ve iPhone 9 Ne Zaman Çıkacak?

Yeni modellerin satış tarihi Apple tarafından kesin olarak açıklanmış değil. Ancak Apple tarafından daha önceki yapılan satış takvimine uyulursa her iki modelin de Eylül ayı gibi satışa sunulması tahmini ağırlık kazanıyor. Apple ortaya çıkan görüntüler hakkında da açıklamada bulunmazken her iki model de Face ID ve OLED ekran kullanılması kesinlik kazanan özellikler arasında bulunuyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.