iPhone X serisinin ekran fiyatları cep yakıyor!

/ 24 Ekim 2018 / 423 / yorumsuz
iPhone X serisinin ekran fiyatları cep yakıyor!

 

iPhone XR ve diğer serinin ekran onarım maliyetleri

Apple‘ın yeni iPhone XR‘i , iPhone XS , iPhone XS Max ve iPhone X‘in tüm ekran tasarımı ile birlikte geliyor. Bazı insanlar ellerine XR‘in büyük 6.1 inçlik ekranına almaya hevesli olabilirler. Fakat geçmişte iPhone‘lara ihanet etmiş olanlarımız için, o ekranın üzerine sürünmeyi bekleyen çatlakların örümcek ağını hayal etmek zor değil.

Apple, Pazartesi günü iPhone XR‘yi iPhone servis fiyatlandırma desteği sayfasına ekledi . Siteye göre, Apple üzerinden kırık bir iPhone XR ekranını onarmak için 199 $ maliyeti açıkladı. Sadece ekranla sınırlı olmayan daha farklı hasarlar düzeltmek için 399 ABD doları açıklandı.

Bu yüzden iPhone XR‘ınızı kırmak pahalı olabilir ama 199 $ fiyat etiketi hala iPhone XS‘in ekran onarım maliyetinden daha düşük ($ 279, £ 282.44 ve AU $ 858.95), iPhone XS Max (329 $, 326,44 TL ve 618,95 AU $) ve hatta iPhone X (279 $, 282.44 £ ve 858,95 AU $).

Kuşkusuz, her zaman kazayla meydana gelebilecek iki hasarı kapsayan Apple‘ın AppleCare + sigortasını tercih edebilirsiniz. AppleCare + sahip olmak tüm iPhone ekran tamiratlarını 29 $, 25 £ ve 45 AU $ ‘a getiriyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.