iPhone X ve iPhone 8 ekran görüntüsü çekme

/ 28 Nisan 2019 / 2.037 / yorumsuz
iPhone X ve iPhone 8 ekran görüntüsü çekme

Apple’ın çok havalı ve uzun bir dönem akıllarda yer alacak olan iPhone X ve iPhone 8 model cihazları geçtiğimiz yıl tanıtılmıştı. Ancak bu telefonların çok yüksek fiyattan satılması tabii ki hepimizi pek memnun etmedi. iPhone X ve iPhone 8 kullanıcıları ise değişen donanım ve yazılımdan ötürü nasıl ekran görüntüsü çekeceği konusunda kararsız.

iPhone X ve iPhone 8 ekran görüntüsü çekme konusunda sizlere bazı bilgileri verelim. Sizlerinde bildiği gibi iPhone 7’den daha önceki sürümlerde home+ güç tuşuna basarak ekran görüntüsü alıyorduk. Ancak yeni modeller ile yenilenen ekranlar bu durumu tamamen değiştiriyor.

iPhone X ekran görüntüsü çekme

iPhone X model cihazlarda ekran görüntüsü çekmek için güç tuşuna ve ses açma tuşuna basmanız gerekiyor. Bu bakımdan iPhone X ekran görüntüsünü çekebilirsiniz. Bu durum tabii ki iPhone 8 için de geçerlidir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz