iPhone XS Performansı Testi Ortaya Çıktı

/ 24 Eylül 2018 / 912 / yorumsuz
iPhone XS Performansı Testi Ortaya Çıktı

iPhone XS Performansı Testi Ortaya Çıktı

 

Bir süre önce resmi olarak tanıtılan iPhone XS, şu anda en çok merak edilen akıllı telefon modelleri arasında yer alıyor. Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri arasında yer alacak olan cihaz, henüz satışa sunulmadı. Hal böyle olunca cihaz hakkında kullanıcılardan bilgi almak mümkün değil. Fakat buna karşı iPhone XS performans testi ortaya çıkmış bulunmakta.

 

iPhone Geekbench Skoru

 

 

Akıllı telefonların işlemci ve performans gibi özellikleri hakkında detaylı bilgiler edinmeyi sağlayan Geekbench uygulaması, cihazın belli başlı testlerden geçmesini sağlıyor. Buna göre puan alan cihazlar, performans olarak hangi seviyede olduklarını gözler önüne seriyor. Nitekim şimdilerde iPhone XS Geekbench skoru belli olmuş durumda.

Ortaya çıkan detaylara göre iPhone XS, tekli işlemci puanı olarak 4835, çoklu işlemci puanı olaraksa 11563 skorlarını elde etti. A12 Bionic işlemcinin ne denli bir performans sunacağını ortaya koyan testler, özellikle diğer akıllı telefonlar ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek performanslı ürünlerin yolda olduğunu kanıtlıyor. Bunun yanında işlemci ailesinin bir önceki üyesi A11, ortalama olarak 10000 skorunu elde ediyordu.

 

iPhone XS Hakkında Bilgiler

 

Güçlendirilmiş batarya ile gelecek olan XS, bir önceki modele oranla yarım saatten daha fazla kullanım süresi sunacak. Ayrıca hızlı şarj destekli olacak şekilde tasarlanan ünite, bu sayede cihazı kısa sürede şarj etmenizi sağlayacak. Bunların haricinde modelin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz bilinmiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.