iPhone Yeni Klavye Ekleme İşlemi

/ 18 Eylül 2019 / 378 / yorumsuz
iPhone Yeni Klavye Ekleme İşlemi

Apple tarafından iOS sürümüyle beraber klavye tarafından birçok dil destekleniyor. Eğer siz de iphone cihazınıza yeni bir klavye eklemek istiyorsanız aşağıda olan adımları uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Daha sonra genel alanına geçin.
  • Klavye alanına tıklayın
  • Karşınıza çıkacak olan sayfanın en üst kısmında klavyeler seçeneği yer almaktadır.
  • Bu alan üzerinden eklenen klavyeleri görmüş olursunuz. Yeni Klavye Ekle seçeneğine basarak, klavyenizi bu alandan değiştirebilirsiniz.
  • Eklemek istediğiniz dili bulun ve seçtikten sonra yeni klavyeniz listenizde yerini alacaktır.
  • Farklı bir dil daha eklemek istiyorsanız aynı adımları takip edip Yeni Klavye Ekle seçeneği üzerinden seçim yapabilirsiniz. Bu adımlar sayesinde yeni klavyenizi ve dilinizi değiştirmiş olursunuz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.