İphone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atamıyorum Diyorsanız Çözümü Burada!

/ 7 Temmuz 2018 / 18.220 / yorumsuz
İphone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atamıyorum Diyorsanız Çözümü Burada!

iPhone Cihazlardan Bilgisayara Fotoğraf Nasıl Aktarılır?

Sahip oldukları üstün kamera özellikleri ve teknolojik donanımı ile en çok satılan telefon modelleri arasında her zaman en üst basamaklarda yer almayı başaran iPhone telefonlar kamera özellikleri de beğeni toplamaktadır. iPhone 5 cep telefonu, iPhone 7 cep telefonu ve iPhone 8 cep telefonu modellerini kullanan kişiler için resim ve videoları bilgisayara aktarma konusunda iTunes programının dışında kullanılabilecek farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Peki, iPhone cihazlardan bilgisayara fotoğraf nasıl aktarılır?

İPhonedan Bilgisayara Fotoğraf Atma Nasıl Yapılır?

Her an elimizde olması ve profesyonel fotoğraf makineleri ile yarışacak düzeye sahip olan kameraları ile akıllı cep telefonları yaşamımızın her saniyesine tanıklık etmeye devam ediyor. Sürekli elimizin altında olması sayesinde fotoğraflar ile anılarımızı ölümsüzleştiren cep telefonlarımız fotoğraf aktarma özellikleri ile bu anları güzel anılar olarak biriktirmemize de izin veriyor.

USB Bağlantısı İle Resim Atma

iPhone cihazlarda bilgisayara fotoğraf atma işlemi iTunes yedek alma özelliği ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra cihazınızı bilgisayarınıza USB kablo kullanarak ta aktarabilirsiniz. USB kablo ile bilgisayar bağlantısı kurmak için kabloyu taktıktan sonra başlat butonuna bastıktan sonra “fotoğraflar” sekmesini açın ve “içeri aktar” yazısını tıklayın. Gelen ekranda “USB cihazdan” yazısına dokunun ve aktarmak istediğiniz resim ya da videoları seçerek aktarma işlemini başlatın. Bunun yanı sıra manuel yedek alma işlemini hayata geçirerek bilgisayara bağlantı yapıldığında resimlerinizin otomatik olarak aktarılmasını da sağlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.