İş Bulma Siteleri

/ 5 Aralık 2017 / 910 / yorumsuz
İş Bulma Siteleri

İş Bulma Siteleri

İş arama konusunda sıkıntı çekenlerin, nereden başlayıp nasıl bir adım atması gerektiğini bilmeyenlerin yardımına koşan birçok internet sitesi bulunuyor.

Linkedin

Alanında kendini kanıtlamış olan Linkedin, sürekli yenilenen CV ağı ve profillerin rahatça incelenmesi sayesinde iş arayanların yoğun ilgisini topluyor. Site, arttırılabilen arkadaşlık ağları ile iş arayışını paylaşmaya ve iş bulma sürecini oldukça kısa bir süreye indirmeyi başarıyor.

Eleman.net

Çok rahat iş bulma imkanı olan küçük ölçekli işletme ve esnafın yanında bir iş arayanlar için aranan kan olan Eleman.net sürekli olarak gelişmeye devam ediyor olup çok kısa bir sürede iş bulma imkanı sunuyor.

Kariyer.net

Bu alanda adından en çok söz ettiren siteler arasında yer alan Kariyer.net yalnızca iş arayanlar için değil, iş verenler için de oldukça destekleyici bir yapıya sahip. İş ilanlarının haricinde başarı hikayelerine, farklı alanlara da yer verilen site, oldukça kısa bir sürede iş bulma imkanı sunuyor.

Xing.com

Sosyal ağ adı altında birbirinden farklı yapılaşmalara imza atan site, kariyer hedeflerine çok kısa bir sürede ulaşmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Kullanıcılar, hedefledikleri şirketteki kişileri bulup, onları ekleyerek pozisyonları ve iş hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve kendilerine referans bulabiliyor.

Kariyerzirvesi.com

İş arayışının yanı sıra bu alanda yeni olan kişiler için de faydalı, farklı bilgilerin yer aldığı sitede belirli sektörlerin ön planda olması nedeni ile mevcut görüntülenme az olabiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.