Google Play Ödülleri 2017 kazananlar

/ 29 Ekim 2017 / 658 / yorumsuz
Google Play Ödülleri 2017 kazananlar
İşte Google Play Ödülleri 2017
Google, 2017 yılının en iyi Google Play uygulamalarını açıkladı. İşte kazananlar…
Google, İkinci Yıllık Google Play ödüllerinin sahiplerini açıkladı. Artık geleneksel hale gelen Google Play Ödülleri’nin 12 kategoride kazananları şu şekilde:
En İyi Erişim Deneyimi: IFTTT
Bu hizmet, akıllı ev cihazları ve online hizmetleri otomatikleştirmek için en iyi seçeneklerden biri. 
En İyi Sosyal Etki: ShateTheMeal – Help Children
World Food Programme’den gelen bu yardım uygulaması, günde 50 sente kadar düşebilen küçük yardımlar ile Dünya’nın zorda veya savaşta olan bölgelerinde bir çocuğa yemek yardımında bulunmanızı sağlıyor.
Öne çıkan Indie: Mushroom 11
Bu bulmaca-platform oyunu sizi yeni bir yaşam formunun, harabelerin ortasında büyümesine yardımcı olduğunuz kıyamet sonrası bir dünyaya taşıyor.
Öne Çıkan Yeni Uygulama: Hooked
Bu uygulama, hikayeleri SMS/mesaj formatında görmenizi sağlıyor. Söylenene göre amacı okumayı tekrar ilgi çekici hale getirmek. Yıllar önce sahip olduğumuz muazzam odaklanma sürelerini tweet’ler ve durum güncellemeleri ile değiştiren beyinlerimiz için Hooked kısa ve ilgi çekici hikayeler sunuyor.
En İyi Android Wear Deneyimi: Runtastic Pro Running, Fitness
Bu popüler akıllı telefon tabanlı fitness takipçisi koşucular arasında her zaman ilk seçeneklerden biri.
En İyi TV Deneyimi: Red Bull TV
Eğer aksiyon veya motor sporlarını seviyorsanız, Red Bull’un TV sitesi veya TV uygulamaları tam size göre. Kendinizi günler boyunca bunları izlerken bulabilirsiniz.
En İyi VR Deneyimi: Virtual Reality
Bu VR oyunu içerisinde VR başlıklarını giyerek ve çıkararak 50’den fazla seviyeyi keşfedebiliyor ve iki saatin üzerinde eşsiz, sanal deneyimler yaşayabiliyorsunuz.
En İyi AR Deneyimi: Woorld
Tango cihazları için geliştirilen Woorld, kendi odanıza veya bulunduğunuz alana sanal karakterler ve oyuncaklar yerleştirmenize imkan tanıyor.
Çocuklar İçin En İyi Uygulama: Animal Jam – Play Wild!
Bu çocuk uygulaması, çocukların kendi hayvan karakterlerini oluşturmalarına, hayvan inleri yaratmalarına ve arkadaşları ile sanal bir 3D Dünya’da görüşmelerine imkan tanıyor.
En İyi Çok Oyunculu Oyun: Hearthstone
Blizzard’ın popüler dijital kart oyunu yıllardır varlığını sürdürüyor ancak popülerliğini hiç de kaybetmiş gibi gözükmüyor.
En İyi Uygulama: Memrise: Learn a new language
Bu dil öğrenme uygulaması 14 farklı dilde dersler içeriyor ve oyunlar, chatbotları ve anadili olan konuşmacıların videoları aracılığı ile öğretilen iki milyon kelime ve kelime grubu sunuyor.
En İyi Oyun: Transformers: Forged to Fight
Bu oyun Streetfighter’a benzetilebilir ancak Transformers karakterlerini içeriyor. Ayrıca RPG ve Tower Defense özelliklerine de sahip…

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular